Επίσημο: Αναβάλλεται ο αγώνας του Χαρ. Τρικούπη με τον ΑΣΚ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
![Επίσημο: Αναβάλλεται ο αγώνας του Χαρ. Τρικούπη με τον ΑΣΚ](/media/k2/items/cache/cd7950e93209cc8527800b79d4146710_L.jpg)
Αποδεκτό έγινε το δικαιολογημένο αίτημα του Α.Σ. Καρδίτσας για αναβολή του αγώνα της Κυριακής (12/12) με τον Χαρ. Τρικούπη λόγω κρουσμάτων COVID-19 όπως σας ενημέρωσε το απόγευμα του Σαββάτου το KarditsaLive.Net.
Αναλυτικά η σχετική ενημέρωση από την ΕΟΚ:
Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων covid 19 στο σωματείο ΑΣ Καρδίτσας, ο αγώνας ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης – ΑΣ Καρδίτσας της 12/12/2021 για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής κατηγορίας ανδρών αναβάλλεται.