Με Κομποδιέτα στον πάγκο τη νέα σεζόν ο Γ.Σ. Σοφάδες Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σοφάδων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Κώστα Κομποδιέτα για το αντρικό τμήμα του Συλλόγου για την επόμενη σεζόν.
Ο νεαρός τεχνικός έχει ήδη καταφέρει στην αρχή της καριέρας του μια άνοδο με την αντρική ομάδα του Ηφαίστου, ενώ παράλληλα γίνεται γνωστός για την εξαιρετική δουλειά που παρουσιάζει στα αναπτυξιακά τμήματα του ΑΣΚ.
Οι διοικούντες τον Σύλλογο του εύχονται ότι καλύτερο για τη νέα σεζόν, και ελπίζουν μαζί να φθάσουν όσο πιο ψηλά γίνεται.
Το Δ.Σ. του Γ.Σ.Σ.