Ολοκληρώθηκε η συνεργασία του Γ.Σ. Σοφάδων με τον Κώστα Κομποδιέτα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σοφάδων ανακοινώνει το τέλος της συνεργασίας με τον προπονητή της ομάδας Κώστα Κομποδιέτα, λόγω προσωπικού κωλύματος του ιδίου να παρευρίσκεται στον πάγκο της ομάδας μας.
Έτσι, λήγει μια άκρως πετυχημένη συνεργασία με έναν άνθρωπο, που ξεπέρασε με τις γνώσεις και τη διαχείριση του αντρικού τμήματος κάθε προσδοκία των ανθρώπων του συλλόγου και όχι μόνο.
Κώστα σου ευχόμαστε καλή επιτυχία στο επόμενο βήμα της καριέρας σου.
Το Δ.Σ. του Γ.Σ.Σ.