Ο Γυμναστικός Καρδίτσας συγχαίρει Γ.Σ. Φαρσάλων, Γ.Σ. Σοφάδων και τους βαδιστές μας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Το ΔΣ του ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥ Α.Σ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ συγχαίρει τους παίκτες τον προπονητή και τους παράγοντες του ΓΣ Φαρσάλων για την αήττητη πορεία του στην Α1 ΕΣΚΑΘ και φυσικά για την άνοδο του στη Γ Εθνική κατηγορία για πρώτη φορα στη ιστορία του!!
Επίσης να συγχαρούμε την ομαδα του ΓΣ Σοφάδων για την φετινή της πορεία και ευχόμαστε στη κατάληψη της δεύτερης θέσης στην Α1 ΕΣΚΑΘ που με προϋποθέσεις ισως οδηγήσει στα σαλόνια των εθνικών κατηγοριών !!!
Tελος πολλα συγχαρητήρια στους αθλητές βάδην Πένυ Τσινοπούλου, Αντιγόνη Ντρισμπιώτη και Αλέξανδρο Παπαμιχαήλ που εξασφάλισαν την συμμετοχή τους στην Ολυμπιάδα της Βραζιλίας κ θα τιμήσουν και εκεί το Εθνόσημο αλλά κ την πόλη μας !!! Καλή επιτυχία !!!!
Με τιμη το ΔΣ
Του ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ