Συνεχίζει ο Θοδωρής Δίκαρος στο Γ.Σ. Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σοφάδων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση της συνεργασίας του, με τον Δίκαρο Θοδωρη.
Ο Σοφαδίτης σέντερ μετά την εκπληκτική παρουσία του στα play offs ανόδου στη Γ εθνική, θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στο σύλλογο για μια ακόμη χρόνια, ενώ παράλληλα θα είναι και ο προπονητής των αναπτυξιακών τμημάτων του Γ.Σ.Σ. .
Στο Γυμναστικό για μια ακόμη χρονιά θα αγωνίζεται ο Τρύφωνας Ζωιτσάκος. Ο Σοφαδίτης playmaker προέρχεται από μια γεμάτη σεζόν, αφού ήταν ο μόνος παίκτης που αγωνίστηκε και στους 32 επίσημους αγώνες που έδωσε ο σύλλογος.
Το Δ.Σ. τους εύχεται μια επιτυχημένη χρονιά με υγεία.
Με τιμή το Δ.Σ.