Την Τρίτη (5/9) ο αγιασμός των τμημάτων του Γ.Σ. Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Για αύριο Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου ορίσθηκε ο αγιασμός για όλα τα τμήματα του συλλόγου Γ.Σ. Σοφάδων όπως γνωστοποιεί με ανακοίνωσή της η διοίκηση της ομάδας.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
Την Τρίτη 5 Σεπτεμβρίου και ώρα 20:00 θα πραγματοποιηθεί ο ετήσιος αγιασμός του συλλόγου. Καλούνται οι αθλητές και οι αθλήτριες όλων των τμημάτων να παρευρεθούν στην πρώτη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο της πόλης μας. Με τιμή το Δ.Σ.