Βαρύ χρηματικό πρόστιμο από την Πειθαρχική Επιτροπή στον Ατρόμητο Παλαμά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Με βαρύ χρηματικό πρόστιμο τιμωρήθηκε από την Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣ Καρδίτσας η ομάδα του Ατρομήτου Παλαμά για όσα έγιναν στο ντέρμπι με το Προάστιο την περασμένη Πέμπτη.
Συγκεκριμένα η Πειθαρχική Επιτροπή αποφάσισε την επιβολή χρηματικού προστίμου ύψους 300 Ευρώ στον Ατρόμητο ενώ παράλληλα τιμώρησε τον δηλωμένο φυσιοθεραπευτή της ομάδας του Ατρομήτου Μαντέ Ι. με ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για 30 ημερολογιακές ημέρες και τον προπονητή της ομάδας του Α.Ο. Σελλάνων Κ. Γκαβογιάννη με ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς χώρους για 7 ημερολογιακές ημέρες.
Τέλος με ποινή μιας αγωνιστικής και χρηματικό πρόστιμο 10 ευρώ τιμωρήθηκαν οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές
ΧΑΡΒΑΛΙΑΣ Τ. 1157789 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΚΑΣ Θ. 1001255 Α.Ο ΜΥΡΙΝΗΣ
MULLAJ A. 1254065 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ