Η Α.Ε. Καππαδοκικού ανακοίνωσε επίσημα την επιστροφή του Μάκη Ασλάνογλου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Με χαρά ανακοινώνουμε στον φίλαθλο κόσμο της ομάδος μας από το βράδυ της Πέμπτης ο Μάκης Ασλάνογλου βρίσκεται στο δυναμικό της ομάδος
καθώς ζήτησε και έμεινε ελεύθερος από την προηγούμενη ομάδα όπου αγωνιζόταν στην προσπάθεια που κάνει η νέα διοίκηση για την όσο καλύτερη παρουσία στην Α’ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Καρδίτσας.
Εν τω μεταξύ ο τεχνικός διευθυντής και γενικός αρχηγός της ομάδος Χρήστος Κορογλάνογλου βολιδοσκοπεί ακόμη τρεις ποδοσφαιριστές μεγάλης ποδοσφαιρικής αξίας, και σε συνεργασία με την διοίκηση της ομάδος και τον προπονητή Φώτη Ράικο θα πάρουν και τις τελικές αποφάσεις.
Έπεται συνέχεια...
Α.Ε. Καππαδοκικού