Νίκες για τους γηπεδούχους στα play out του 2ου ομίλου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Η Ακαδημία Ταυρωπός επικράτησε με 2-0 της Μαγούλας και πέρασε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Το σκορ άνοιξε ο Λάππας στο 8' και ο Παλαμιώτης στο 64' σκόραρε για το τελικό 2-0.
Στην άλλη αναμέτρηση της ημέρας η Μαγουλίτσα επικράτησε με 3-0 του Παλαιοκκλησίου που είχε προβλήματα με την συμπλήρωση ενδεκάδας. Η αναμέτρηση στο πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς γκολ ωστόσο στην επανάληψη ο Ντρακότι με δύο γκολ και ο Σύρος διαμόρφωσαν το τελικό 3-0.
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής:
Μαγούλα - Μαγουλίτσα
Παλαιοκκλήσι - Ακαδ. Ταυρωπός
Για να δείτε την βαθμολογία του πρωταθλήματος, κάντε κλικ εδώ.
Τελευταία τροποποίηση στις3 Απριλίου 2014, 20:44