Την Τετάρτη η κλήρωση για play off και play out - Συγκέντρωση για Παιδικό και Προπαιδικό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Για την προσεχή Τετάρτη 26 Μαρτίου όρισε η ΕΠΣ Καρδίτσας τις κληρώσεις για τα play off και play out της Β' ΕΠΣ Καρδίτσας ενώ την ίδια ημέρα θα γίνει και η συγκέντρωση των σωματείων για τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων που προκρίθηκαν στα ημιτελικά του Παιδικού και Προπαιδικού πρωταθλήματος.
Συγκεκριμένα:
Καλούνται τα Σωματεία της Β΄ Ερασιτεχνικής που θα συμμετάχουν στους αγώνες play -off και play - out των 2 ομίλων την Τετάρτη 26-3-2014 και ώρα 7:00μμ στα Γραφεία της ΕΠΣ(Αζά 6) για την κλήρωση των αγώνων.
1ος όμιλος - Play -off
Α.Ο Φύλλλου
Α.Ο Μελισσοχωρίου
Αστήρ Βλοχού
Δόξα Μάρκου
1ος όμιλος - Play - out
A.Σ Αχλαδιά
Π.Ο Παλαμαική
Α.Σ Ενιππέας
Ατρόμητος Πτελοπούλας
2ος όμιλος - Play - off
Ατρόμητος Γεωργικού
Α.Σ Νεφέλη
Άρης Καρδίτσας
Α.Ε Ρούσσου
2ος όμιλος - Play -out
Ολυμπιακός Παλ/σιου
Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας
Φωτ. Αστήρ Μαγουλίτσας
Α.Ο Μαγούλα
Καλούνται τα Σωματεία Παιδικού και Προπαιδικού Πρωταθλήματος που θα αγωνιστούν στα ημιτελικά των πρωταθλημάτων, την Τετάρτη 26-3-2014 και ώρα 8:00μμ στα Γραφεία της ΕΠΣ(Αζά 6) για συζήτηση και λήψη απόφασης για την ημερομηνία διεξαγωγής των αγώνων.
ΠΑΙΔΙΚΟ
Π.Α ΣΟΦΑΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
Α.Σ ΚΡΟΝΟΣ
Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΚΑΔ. ΤΑΥΡΩΠ. Ο ΦΩΣΤΗΡΑΣ