Ημερίδα της ΕΠΣ Καρδίτσας με θέμα: «Το παιδικό ποδόσφαιρο στη σημερινή εποχή» Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το Δ.Σ της ΕΠΣ Καρδίτσας προσκαλεί όλα τα Σωματεία μέλη της, τους διαιτητές εν ενεργεία και μη μέλη της, τα μέλη του Συνδέσμου Προπονητών Καρδίτσας,
τους εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, γονείς, μαθητές και τις Ακαδημίες Ποδοσφαίρου της δύναμης μας, στην ημερίδα που διοργανώνει στις 26 Οκτωβρίου 2013 ημέρα Σάββατο και ώρα 11:00πμ στο Ξενοδοχείο THESSALIKONGRAND με θέμα: « Το παιδικό ποδόσφαιρο στη σημερινή εποχή».
Φιλοσοφία μας είναι να καλλιεργήσουμε μέσω της άθλησης το ομαδικό πνεύμα και την ευγενή άμιλλα, προκειμένου να διαμορφώσουμε όχι μόνο υγιή σώματα αλλά και υγιείς προσωπικότητες με στόχο την αξιοποίηση και το σεβασμό στο άθλημα.
Όραμα μας είναι να ωθήσουμε τους νέους στον αθλητισμό και να αναδείξουμε νέα ταλέντα. Να εμπνεύσουμε και να ενισχύσουμε το πάθος των μικρών αθλητών για το ποδόσφαιρο.
ΣΑΣ ΠΕΡΙMEΝΟΥΜΕ!