Ανακοίνωσε αποστολή για τον αγώνα της Τετάρτης (31/1) με την Καλλιθέα ο Γ. Βαζάκας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με όλους τους ποδοσφαιριστές της διαθέσιμους ολοκλήρωσε το πρωί της Τρίτης (30/1) η Αναγέννηση την προετοιμασία της για τον κρίσιμο αγώνα της Τετάρτης (31/1, 15:00) εντός έδρας με την Καλλιθέα στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής της Football League.
Ο Γιώργος Βαζάκας και οι συνεργάτες του αξιοποίησαν το λιγοστό χρόνο που είχαν στη διάθεσή τους από το ντέρμπι με τα Τρίκαλα και ολοκλήρωσαν τα πλάνα τους καταλήγοντας σε 20μελή αποστολή, την οποία συνθέτουν οι:
Γεωργαντζάς, Γκέκας, Ρουσσάκης, Καρρίκι, Θεοδωράκης, Κωνσταντινόπουλος, Μπούσδρας, Λεφίδης, Καραγιάννης, Σταματάκης, Μπιτέλης, Πλαβούκος, Μούτσιος, Παπαευθυμίου, Σουντουρά, Τζέκος, Χαντζάρας, Κονέ, Ντάγκρας, Πλούμης.