Δίνει τα χέρια με Αναγέννηση ο Κουλουχέρης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Κοντά στην επίσημη ανακοίνωση της συνεργασίας με τον Ευθύμη Κουλουχέρη, βρίσκεται η διοίκηση της Αναγέννησης.
Ο Καρδιτσιώτης ποδοσφαιριστής φαίνεται ότι έχει δώσει την συγκατάθεσή του για να ενταχθεί στην Αναγέννηση, στην οποία και γυμναζόταν από την έναρξη της προετοιμασίας.
Ο 34χρονος ποδοσφαιριστής με θητεία σε Προοδευτική, Ολυμπιακό, Άρη, και Πανιώνιο όπου και έμεινε ελεύθερος το καλοκαίρι, αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός και αναμένεται να παίξει καθοριστικό ρόλο στο χώρο της άμυνας.
Τελευταία τροποποίηση στις11 Σεπτεμβρίου 2014, 22:28