Ελεύθερος ο Βαζάκας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον προπονητή Γ. Βαζάκα γνωστοποίησε η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης με τον έμπειρο τεχνικό να εμφανίζεται μέσα από δημοσιεύματα ως επόμενος προπονητής τόσο της Αναγέννησης όσο και της Λαμίας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Απόλλων:
Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Γιώργο Βαζάκα και τον ευχαριστεί δημόσια για την παρουσία του στον πάγκο της ομάδας μας.
Το έργο του κ. Βαζάκα κρίνεται απόλυτα επιτυχημένο. Αποτέλεσε ηθικό στοιχείο τους τελευταίους μήνες στην ομάδα μας, πρότυπο συμπεριφοράς εντός και εκτός αγωνιστικών χώρων και υπόδειγμα εργατικότητας.
Έκλεισε τα αυτιά του στην αρνητική κριτική που δέχθηκε πριν καν αναλάβει την τεχνική ηγεσία του Απόλλωνα και εργάστηκε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο καταφέρνοντας να υλοποιήσει τον στόχο, που από τότε που ανέλαβε τις τύχες της ομάδας, τέθηκε.
Τον ευχαριστούμε, του ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην καριέρα του και ελπίζουμε στο μέλλον να ξανασυναντηθούν οι δρόμοι μας, σε άλλη κατηγορία αυτή τη φορά.