Επιβεβαιώθηκε η έναρξη της συνεργασίας του Σ. Παπαδόπουλου με την ΑΕΛ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο Σούλης Παπαδόπουλος οριστικά θα είναι ο νέος τεχνικός της ΑΕΛ που θα πάρει τη θέση του Π. Τζαναβάρα που ολοκλήρωσε σήμερα την συνεργασία του με την Θεσσαλική ομάδα.
Η παρουσίαση του έμπειρου τεχνικού από την διοίκηση της ΑΕΛ θα γίνει ωστόσο την ερχόμενη Δευτέρα. Ο 48χρονος κόουτς έχει θητεύσει σε ουκ ολίγες ομάδες των Εθνικών κατηγοριών έχοντας παραστάσεις και από την μεγάλη κατηγορία του επαγγελματικού ποδοσφαίρου.