Θετικό αποτέλεσμα για το κύπελλο "ψάχνει" στην Πάτρα η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Για την Πάτρα ταξιδεύει σήμερα η Αναγέννηση όπου αύριο Τετάρτη (20/9) θα δώσει τον πρώτο επίσημο αγώνα της σεζόν στο "Κώστας Δαβουρλής" και με αντίπαλο την Παναχαϊκή.
Οι κιτρινόμαυροι θα προσπαθήσουν να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα ώστε να έχουν βάσιμες ελπίδες για πρόκριση σε ένα δύσκολο όμιλο όπου βρίσκονται επίσης η ΑΕΛ και ο Παναθηναϊκός.
Ο αγώνας ξεκινά στις 18:15 με διαιτητές του Μαρκαντωνάτο Γ. - Καραλή Ι από ΕΠΣ Ηλίας και Κωνσταντόπουλο Π. από την ΕΠΣ Κορινθίας.
Στην αποστολή ο Γ. Βαζάκας έχει πάρει τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές: Γκέκας, Κατσίκας, Κισκαμπάνης, Ρουσσάκης, Θεοδωράκης, Μπούσδρας, Ποζατζίδης, Κωνσταντινόπουλος, Καρρίκι, Σταματάκης, Μασούρας, Μούτσιος, Φλεβάρης, Μπιτέλης, Σουντουρά, Παπαευθυμίου, Πλαβούκος, Χαντζάρας, Τζέκος
Να σημειώσουμε τέλος ότι στις 20:30 την ίδια μέρα θα γίνει το άλλο παιχνίδι του ομίλου ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Λάρισα.