Ιλαροτραγωδία: Κανονικά ο αγώνας του Ολυμπιακού με την Αναγέννηση!!!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Απίστευτη εξέλιξη για τον αγώνα του Ολυμπιακού Βόλου με την Αναγέννηση με τους "ερυθρόλευκους" να βγάζουν σήμερα ανακοίνωση πως θα διεξαχθεί κανονικά ο αγώνας!
Οι κιτρινόμαυροι που ούτως η άλλως ήταν υποχρεωμένοι να μεταβούν στο γήπεδο αφού δεν υπήρχε ματαίωση του αγώνα από την ΕΠΟ θα κληθούν να αγωνιστούν απέναντι σε άγνωστο πόσους αντιπάλους (αν δηλαδή θα μπορέσουν να συμπληρώσουν ενδεκάδα) αφού μέχρι στιγμής δεν υπάρχει καμία ενημέρωση από τους γηπεδούχους για την αποστολή της ομάδας.
Δείτε την ανάρτηση στην επίσημη ιστοσελίδα του Ολυμπιακού Βόλου:
Η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου αντιλαμβανόμενη πλήρως τη δύσκολη θέση στην οποία βρίσκεται η ομάδα, καθώς επίσης και την ιστορία του συλλόγου, αποφάσισε όπως καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια διεξαγωγής του σημερινού αγώνα με την Αναγέννηση Καρδίτσας.
Ο Ολυμπιακός Βόλου, λοιπόν, θα αγωνιστεί κόντρα στην Αναγέννηση Καρδίτσας με όποιο τρόπο μπορεί, διότι κανείς δεν μπορεί να παίζει παιχνίδια στις πλάτες αυτές τις ιστορικής ομάδας.
Οσο για τους «σωτήρες» των δύο ημερών, έχουμε να τους πούμε ένα μεγάλο μπράβο. Ένα μεγάλο μπράβο που δεν κατάφεραν ούτε καν να κατεβάσουν την ομάδα με οποιοδήποτε τίμημα.
Σήμερα λοιπόν, ο Ολυμπιακός Βόλου θα αγωνιστεί στο ματς με την Αναγέννηση Καρδίτσας, με την ελπίδα ότι πολύ σύντομα θα βρεθεί λύση για την αγαπημένη μας ομάδα. Και όταν λέμε λύση εννοούμε πραγματική λύση και όχι μία απλή λεζάντα από εφτά περαστικούς που είδαν φως και μπήκαν στα γραφεία της ΠΑΕ.
Και επειδή οι εφτά «σωτήρες» δεν κατάφεραν ούτε εισιτήρια να εκδώσουν για το σημερινό παιχνίδι, ενημερώνουμε τους φιλάθλους του Ολυμπιακού Βόλου ότι στο γήπεδο θα έχουν δικαίωμα εισόδου μόνο οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας από τις θύρες 3,4,5.
Κλείνοντας, θα πρέπει να καταλάβουν όλοι, ότι σε αυτές τις δύσκολες στιγμές θα πρέπει να μιλάνε λίγο και να προσπαθούν να κάνουν πολλά.
Σήμερα δίνεται η ευκαιρία στον κόσμο του Ολυμπιακού να καταλάβει τι ακριβώς έχει συμβεί με την αγαπημένοι τους ομάδα και ποιοι είναι οι κύριοι υπεύθυνοι.
Και βέβαια μην ξεχάσετε να βγάλετε καμία ανακοίνωση. Ο ύτως ή άλλως μόνο σε αυτό είστε καλοί.