Μεγαλομέτοχος Α.Ο. Τρίκαλα: Κριτική για τον προπονητή ...κομμένη!!!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Προσωπική ανακοίνωση μετά το 1-1 με τον Κισσαμικό εξέδωσε ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Τρίκαλα Χρήστος Γιαλιάς ζητώντας να σταματήσει η κριτική για τον προπονητή της ομάδας διαφορετικά ο ίδιος θα αποχωρήσει από την ομάδα!
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Το σημερινό αποτέλεσμα αδικεί την ομάδα μας. Τα δώσαμε όλα για να πάρουμε το τρίποντο που δυστυχώς δεν ήρθε. Θα ήθελα επίσης να αναφέρω ότι λόγω επαναλαμβανόμενων αρνητικών σχολίων που παρατηρούνται στα social media για τον προπονητή της ομάδας μας, βάζω από αυτή την στιγμή πωλητήριο στον ΑΟΤ. Ας έρθει όποιος επιθυμεί (Τρικαλινός ή μη) μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου να αναλάβει την ομάδα. Η επιλογή του προπονητή είναι δική μου και με τα σχόλια τα οποία δέχεται από την πρώτη κιόλας στιγμή που ανέλαβε την τεχνική ηγεσία, θίγουν και εμένα τον ίδιο προσωπικά. Αναθεωρείστε και αγκαλιάστε τον κύριο Μαραντά και την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών μας αλλιώς αποχωρώ από την ομάδα.
Υ.Γ. Και τον κύριο Παναγόπουλο εγώ τον πίστεψα και τον έφερα στον ΑΟΤ από ομάδα Γ’ Εθνικής (Αιολικό), έτσι τώρα πιστεύω και τον κύριο Μαραντά.
Χρήστος Γιαλιάς