Με το ίδιο τεχνικό τιμ συνεχίζει τη νέα σεζόν ο Α.Ο. Τρίκαλα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με τον Σταύρο Ψιμουλάκη στον πάγκο θα συνεχίσει και τη νέα σεζόν ο Α.Ο. Τρίκαλα όπως έγινε γνωστό με ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση της ομάδας.
Αναλυτικά:
Ο ΑΟ Τρίκαλα ΠΑΕ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή Σταύρο Ψιμουλάκη ( 17/2/1959) και τους Θανάση Μπάρδα (βοηθό προπονητή), Κώστα Λιάπη (γυμναστής) και Γιόζεφ Βάντζικ (προπονητής τερματοφυλάκων) για τη ποδοσφαιρική περίοδο 2016-17».
Σε δηλώσεις του στο επίσημο site της ΠΑΕ, ο κ. Ψιμουλάκης τόνισε:
"Ευχαριστώ πολύ τον πρόεδρο για την εμπιστοσύνη που μου δείχνει. Έχουμε μια δύσκολη αποστολή και υψηλούς στόχους και με τιμά ιδιαίτερα η συνέχιση της συνεργασίας μας.
Θέλω να ευχαριστήσω τον υπέροχο κόσμο του ΑΟ Τρίκαλα για την αγάπη προς το πρόσωπο μου και για την στήριξη προς την ομάδα. Σε συνεργασία φυσικά με τον κ. Γιαλιά θα γίνει ότι είναι απαραίτητο για να γίνουμε ακόμη πιο δυνατοί".