Νίκη της Λαμίας στο φιλικό με τα Τρίκαλα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σημείωσε ο Καραγιάννης με πέναλτι στο 84΄. Επόμενο φιλικό για τον Α.Ο.Τ. στην Φιλιππούπολη με τον Απόλλων Λάρισας την ερχόμενη Τετάρτη.
Λαμία: Πίτκας, Αναστασιάδης (52΄Κοτσώνης), Βαλλιός, Παπαργυρίου (52΄Πεταυράκης), Σπυρόπουλος (52΄Μπουλούλης), Μπλάζιτς (52΄Καραγιάννης), Τζόκιτς (52΄Αντωνόπουλος), Όμο (77΄Μανιάς), Ντουρμισάι (72΄Πατσαρούχας), Βασιλόγιαννης (52΄Αυγενικού), Τσούκαλος (55΄Τσούκαλος)
ΑΟ Τρίκαλα: Σιδεράκης, Ριζογιάννης (68′ Νικολακάκης), Νιάρος (46΄Παπαπαναγιώτου), Σαρακατσάνος (68΄Λεάντρο), Λαμπάκης (60΄Στογιάνοβιτς), Μουμίν, Σερτζίνιο (79΄Δουκάκης), Μπαϊκαρά (62΄Ράσιτς), Χασομέρης (46΄Στεφάνοβιτς), Μίνγκας (46΄Γκόλιας), Γιαννιτσάνης (46΄Κουσκουνάς)