Ξανά Θεοδοσιάδης στον πάγκο του Απόλλων Λάρισας!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Θεοδοσιάδης έφυγε Θεοδοσιάδης ήρθε όσο και αν φαίνεται περίεργο και σπάνιο το κατάφερε η ομάδα του Απόλλων Λάρισας!
Μετά το Σάκη Θεοδοσιάδη το πόστο του προπονητή της νεοφώτιστης στη Football League ομάδας αναλαμβάνει ο Νίκος Θεοδοσιάδης που μέχρι πρόσφατα βρισκόταν στον πάγκο του Πιερικού.
Ο νέος τεχνικός αναλαμβάνει από Δευτέρα και θα έχει την ευκαιρία να δει τη νέα του ομάδα σε επίσημο παιχνίδι για τη 2η αγωνιστική κόντρα στη Βέροια στο Αλκαζάρ.