Ολοκληρώθηκε η μεταγραφή Κουλίδη στην Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Άλλη μια μεταγραφή (την 6η την φετινή σεζόν) ανακοίνωσε πριν λίγο η Αναγέννηση, όπως προανήγγειλε εξάλλου το KarditsaLive.net σε προηγούμενο ρεπορτάζ του.
Ο λόγος για τον 24χρονο αμυντικό χαφ Κώστα Κουλίδη, που έρχεται από τη Λάρισα όπου και αγωνίστηκε το 2ο μισό της περασμένης σεζόν. Ο 24χρονος έχει αγωνιστεί επίσης σε Εορδαϊκό (4 σεζόν), Αναγέννηση Επανομής (3 σεζόν) και Βατανιακό (ένα εξάμηνο).
Η νέα μεταγραφή της Αναγέννησης βρίσκεται μαζί με την υπόλοιπη αποστολή στο Μουζάκι, όπου από σήμερα ξεκινά το βασικό στάδιο της προετοιμασίας.