Πάει και ο Διλμπέρης από τον Αγροτικό Αστέρα - "Κλεισμένος" ο Περικλής Αμανατίδης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Νέα αλλαγή προπονητή είχαμε στο Βόρειο όμιλο της Football League με τον Αγροτικό Αστέρα να ανακοινώνει το τέλος της συνεργασίας με τον Παναγιώτη Διλμπέρη.
Ως επικρατέστερος (αν όχι σίγουρος) να τον διαδεχθεί εμφανίζεται ο Περικλής Αμανατίδης, που έχει συνδυάσει τον όνομά του και με τη Αναγέννηση Καρδίτσας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση για το "διαζύγιο":
«Η Π.Α.Ε. Αγροτικός Αστέρας 1932 ανακοινώνει τη λύση κοινή συναινέσει της συνεργασίας της με τον προπονητή Παναγιώτη Διλμπέρη και με τον άμεσο συνεργάτη του, Τάσο Κατσαμπή.
Ο Παναγιώτης Διλμπέρης είναι ένας από τους πιο ταλαντούχους τεχνικούς της εποχής μας και ο σύλλογος ευχαριστεί θερμά τον ίδιο και τον Τάσο Κατσαμπή για την προσφορά τους, το ήθος και τον επαγγελματισμό που επέδειξαν κατά τη διάρκεια της παρουσίας τους στην τεχνική ηγεσία του Αγροτικού Αστέρα!».