Πέρασε η ΑΕΛ από τις Σέρρες
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Νικηφόρα ξεκίνησε τη νέα χρονιά η ΑΕΛ που κέρδισε το απόγευμα του Σαββάτου στις Σέρρες με 0-2.
Τα γκολ της Λάρισας πέτυχε ο Μπόγιοβιτς στο 72' και 78' αντίστοιχα με την ομάδα της Λάρισας να διατηρείται έτσι στην πρώτη θέση της βαθμολογίας και περιμένοντας το αποτέλεσμα της Δευτέρας ανάμεσα σε Απόλλων και Κέρκυρα για να διαπιστώσει αν θα έχει και πάλι συγκάτοικο την ομάδα της "Ελαφράς Ταξιαρχίας" ή αν θα παραμείνει μόνη πρώτη στο βαθμολογικό πίνακα.
Για να δείτε το πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής και την βαθμολογία, κάντε κλικ εδώ.