Πήραν την ρεβάνς άμεσα τα Τρίκαλα από την ΑΕΛ!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με το ίδιο νόμισμα πλήρωσε ο Α.Ο. Τρίκαλα την ΑΕΛ καθώς λίγες ημέρες μετά την ήττα με 1-2 στα Τρίκαλα αυτή τη φορά επικράτησε με το ίδιο σκορ στο AEL FC Arena.
Η ομάδα των Τρικάλων προηγήθηκε πριν το ημίχρονο με τον Μίγκα να γίνεται αποδέκτης της σέντρας του Μπαϊκαρά κάνοντας το 0-1. Στο 54'΄η ΑΕΛ με εύστοχο πέναλτι του Λαμπρόπουλου ισοφάρισε όμως την τελευταία λέξη είπε ο ΑΟΤ με τον Χασομέρη στο 80 που διαμόρφωσε το τελικό 1-2.