Παίκτες Παναιγιάλειου: Εξόφληση των οφειλομένων μέχρι την Πέμπτη διαφορετικά αποχή στον αγώνα της Κυριακής
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση εξέδωσαν οι παίκτες του Παναιγιάλειου με την οποία γνωστοποιούν ότι αν δεν πληρωθούν ως την Πέμπτη (25/1) δεν θα κατέβουν να αγωνιστούν στον αγώνα με τον Απόλλωνα Πόντου την προσεχή Κυριακή.
Η ανακοίνωση των παικτών αναφέρει:
«Για την ιστορία του συλλόγου και την αξιοπρεπή πορεία του τα τελευταία χρόνια στα ποδοσφαιρικά δρώμενα, εμείς, οι ποδοσφαιριστές της ομάδας, θέλουμε να ενημερώσουμε τον φίλαθλο κόσμο ότι η υπομονή μας εξαντλήθηκε.
Έχουμε ακούσει πολλές υποσχέσεις και έχουμε δείξει μεγάλη ανοχή και αντοχή τον τελευταίο καιρό, αλλά δίχως αποτέλεσμα. Παρακολουθώντας τις εξελίξεις τον τελευταίο καιρό (προσφυγές, αποχωρήσεις) δεν μπορούμε άλλο να αρκεστούμε στην υπομονή.
Εάν μέχρι την Πέμπτη, 25 Ιανουαρίου, δεν κατατεθούν τα χρήματα που μας οφείλονται, δηλώνουμε πως δεν θα πάμε να αγωνιστούμε την προσεχή Κυριακή με τον Απόλλωνα Πόντου.
Σεβόμενοι την ομάδα και με γνώμονα πάντα την μεγάλη ιστορία του συλλόγου, θέτουμε όλους προ των ευθυνών τους. Οι ποδοσφαιριστές του Παναιγιαλείου».