Συγχαίρει τη διαιτητική τριάδα του αγώνα με την Καλλιθέα η Αναγέννηση
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία συγχαίρει την διαιτητική τριάδα του αγώνα της Κυριακής στο Δημοτικό Στάδιο και με αντίπαλο την Καλλιθέα (1-1) εξέδωσε η διοίκηση της Αναγέννησης.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Θεωρούμε υποχρέωση και δημοσίως να εκφράσουμε τα συγχαρητήριά μας για την άψογη και αμερόληπτη παρουσία του διαιτητή κ. Μαρόπουλου απο την Ημαθία και των βοηθών του κ.κ. Δεμερτζή (Πέλλας), Αϊναλή (Μακεδονίας) στον αγώνα της ομάδας μας με την Καλλιθέα την περασμένη Κυριακή στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας.
Τέτοιες παρουσίες διαιτητών, προάγουν τον χώρο της διαιτησίας και συμβάλλουν στην τόνωση της αξιοπιστίας του ελληνικού ποδοσφαίρου»