Συνεργάτης του Χαραλαμπίδη στον Τύρναβο ο Γ. Μάγγος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο Γ. Μάγγος έχει από την αρχή της σεζόν την ομάδα του Απόλλων Λάρισας ωστόσο αυτό δεν στάθηκε εμπόδιο για τη νέα πρόκληση στην καριέρα του στην ομάδα του Τυρνάβου.
Χαραλαμπίδης και Μάγγος έχουν συνεργαστεί εκ νέου στο παρελθόν κάτι που τελικά μέτρησε στην απόφαση της ΠΑΕ Τύρναβος.
Ο 33χρονος απόφοιτος των ΤΕΦΑΑ έχει εργαστεί στο παρελθόν ως γυμναστής σε Αναγέννηση Καρδίτσας, Α.Ο. Καρδίτσα, Τρίκαλα, Πτολεμαΐδα, Βέροια, Λάρισα, Νίκη Βόλου, Σαλαμίνα Κύπρου ενώ διετέλεσε και προπονητής του Α.Ο. Καρδίτσα στην Γ' Εθνική την περασμένη σεζόν.
Τελευταία τροποποίηση στις19 Νοεμβρίου 2014, 19:52