Φιλική νίκη του Ατρομήτου Παλαμά επί της Αναγέννησης (+Φώτο) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Φιλικό αγώνα μεταξύ Ατρομήτου Παλαμά και Αναγέννησης είχαμε το απόγευμα της Παρασκευής στην έδρα του πρώτου.
Η ομάδα του Παλαμά κατάφερε να επικρατήσει με 3-2 της Αναγέννησης με τους δύο προπονητές να χρησιμοποιούν όλους τους παίκτες που είχαν στην διάθεσή τους.
Ο Άγγελος Χατζηρίζος ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ για τους "πράσινους" στο 16' σκοράροντας έτσι απέναντι στην πρώην ομάδα του με την Αναγέννηση να ισοφαρίζει στο 37' με τον Ξέρα. Οι γηπεδούχοι όμως κατάφεραν να πάρουν εκ νέου το προβάδισμα με γκολ του Βούζα στο 41' ενώ ο ίδιος έκανε το 3-1 στο 56'. Οι κιτρινόμαυροι του Γ. Μάγγου κατάφεραν να μειώσουν σε 3-2 με εύστοχο πέναλτι του Δημόπουλου.
Η Αναγέννηση θυμίζουμε ότι το απόγευμα του Σαββάτου (13/8) στο Δημοτικό Στάδιο στις 18:00 έχει νέο φιλικό με την πρωταθλήτρια Αλβανίας την Σκερντεμπέου.
Από την πλευρά της η ομάδα του Ατρομήτου Παλαμά έχει προγραμματισμένο φιλικό για την ερχόμενη Τετάρτη 17 Αυγούστου εκτός έδρας με την Δήμητρα Γιάννουλης.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |