Φιλικό με ΑΕΛ έκλεισε η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Οι δύο διοικήσεις των ομάδων συμφώνησαν να γίνει η αναμέτρηση στην Καρδίτσα, θέλοντας να αποφύγουν φαινόμενα όπως τα περσινά στο γήπεδο Αλκαζάρ.
'Ετσι το απόγευμα του Σαββάτου ο Σ. Θεοδοσιάδης θα έχει ένα ακόμα δυνaτό τεστ για την ομάδα του, ελπίζοντας ότι την μεθεπόμενη εβδομάδα θα υπάρξει λύση και το πρωτάθλημα της Football League θα ξεκινήσει κανονικά.
Από την άλλη ο Παναγόπουλος που αντικατέστησε πρόωρα τον Βοσνιάδη θέλει να δει σε περισσότερα παιχνίδια την ομάδα του ενώ ζήτησε να γίνουν νέα εργομετρικά τεστ ώστε να διαπιστωθεί η ακριβής κατάσταση που βρίσκονται οι παίκτες των "βυσσινί".
Τελευταία τροποποίηση στις22 Σεπτεμβρίου 2014, 00:37