Φιλικό με Λαμία έκλεισε η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Οι κιτρινόμαυροι αποδέχθηκαν την πρόσκληση του ΠΑΣ Λαμία που εξυπηρετεί άλλωστε την καλύτερη προετοιμασία τους ενόψει των play out. Σημαντικό επίσης ότι οι Λαμιώτες ξεπέρασαν γρήγορα την ένσταση που υπέβαλε και κέρδισε η Αναγέννηση κατά του κύρους του αγώνα των δύο ομάδων στο β' γύρο και που ουσιαστικά τους στέρησε την είσοδο στα play off ανόδου.
Ο αγώνας έχει οριστεί για την προσεχή Κυριακή 19 Απριλίου στις 19:00 και όλα τα έσοδα του αγώνα θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό.
Πρόκειται για δύο μικρά αγόρια από τη Λαμία τον Βασίλη και τον Δημήτρη 10 και 8 ετών που βρίσκονται εδώ και 6 μήνες στο Βέλγιο για την φροντίδα τους, καθώς πάσχουν από μια ανίατη θανατηφόρα πάθηση και η στήριξη όλων για να αντιμετωπίσουν τον Γολγοθά τους είναι απαραίτητη.