Ψηλά στη "λίστα" του Αγροτικού Αστέρα ο Σ. Θεοδοσιάδης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Τον επόμενο σταθμό της προπονητικής του καριέρας θα ψάξει ο Σ. Θεοδοσιάδης που ολοκλήρωσε φέτος την παρουσία του στην ομάδα της Αναγέννησης.
Επιτυχημένη η συνεργασία τόσο για τον ίδιο στα πρώτα του προπονητικά βήματα όσο και για την Αναγέννηση που τον εμπιστεύθηκε τόσο στην αρχή όσο και στις δύσκολες στιγμές που υπήρξαν κατά την διάρκεια της θητείας του.
Ο Σ. Θεοδοσιάδης αποφάσισε ότι ήρθε το χρονικό σημείο για να "θερίσει" τους καρπούς της προσωπικής του προσπάθειας, όντας άνθρωπος που αναζητά διαρκώς το καλύτερο και την επαγγελματική καταξίωση σε ακόμα μεγαλύτερο επίπεδο.
Ήδη κι ενώ έχουν περάσει μόνο λίγα 24ωρα από την δημοσιοποίηση της απόφασής του και φαίνεται να έχει εκδηλωθεί ήδη η πρώτη προσέγγιση και αυτή αφορά τον Αγροτικό Αστέρα. Η ομάδα του Ευόσμου φαίνεται να έχει ψηλά στην "λίστα" της τον Σ. Θεοδοσιάδη και ήδη έχουν "βολιδοσκοπηθεί" οι προθέσεις του. Το σίγουρο είναι ότι το επόμενο διάστημα ο κατάλογος των υποψηφίων ομάδων για τον Σ. Θεοδοσιάδη θα μεγαλώνει και ο ίδιος θα έχει την πολυτέλεια να επιλέξει με προσοχή τον επόμενο σταθμό της προπονητικής του καριέρας.