1η Ιουλίου: Φύσηξε άνεμος ανανεώσεων και μεταγραφής στην Αναγέννηση
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Μπορεί να μην υπάρχει ακόμα ενημέρωση για την διοίκηση που θα τρέξει την ομάδα τη νέα χρονιά στη Football League μπορεί να μην υπάρχει ακόμα (επίσημα) διάδοχος του Σ. Θεοδοσιάδη ωστόσο σήμερα 1η Ιουλίου κάτι αρχίζει να κινείται στην Αναγέννηση.
Ο λόγος για τρεις ανανεώσεις και μία μεταγραφή που ανακοινώθηκαν επίσημα από την κιτρινόμαυρη ΠΑΕ.
Συγκεκριμένα πρόκειται για τις ανανεώσεις των Κισκαμπάνη, Μπλέντι και Τσιλούλη ενώ ήδη θυμίζουμε ότι σε ισχύ είναι το συμβόλαιο του Δημ. Τζέκου.
Το νέο όνομα ακούει στο όνομα Δημήτρης Πρίφτης και αγωνίζεται στη θέση του τερματοφύλακα. Είναι 26χρονος και τελευταία του ομάδα είναι τα Χανιά που βρίσκονται στην ίδια κατηγορία. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί σε ΑΕΛ, Τύρναβο και στην Πάφο Κύπρου.