Συγχαρητήρια δήλωση του προέδρου της τ.κ. Μητρόπολης στα κορίτσια των Λ.Τ. Μητρόπολης
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ποδόσφαιρο Γυναικών
- Εκτύπωση
Ο Πρόεδρος της Τ.Κ Μητρόπολης κ. Κουκουζέλης Βάιος συγχαίρει τη γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου των Λυκειακών Τάξεων της τοπικής κοινότητας για την αγωνιστικότητα και την ευγενή άμιλλα που επέδειξαν και τελικά κατέλαβαν την 2η θέση στο γυναικείο σχολικό πρωτάθλημα των Λυκείων του Νομού Καρδίτσας.
Η επίδοση αυτή ξεπέρασε κάθε προσδοκία αν λάβουμε υπ’ όψιν τον συσχετισμό σε αριθμό μαθητριών των Λυκείων του Ν. Καρδίτσας. Θερμά συγχαρητήρια αξίζουν και στο γυμναστή του σχολείου κ. Δεληγιάννη Αθανάσιο για τη συμβολή του σε αυτή την επιτυχία.
Εύχομαι στις μαθήτριες των Λυκειακών Τάξεων Μητρόπολης ανάλογες επιτυχίες να έχουν με την είσοδό τους στα ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα της χώρας μας.
Ο Πρόεδρος της Τ.Κ Μητρόπολης
Κουκουζέλης Βάιος
Τελευταία τροποποίηση στις29 Μαρτίου 2018, 16:10