Συγχαρητήριο μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Καρδίτσας στο ΓΕΛ Μουζακίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ποδόσφαιρο Γυναικών
- Εκτύπωση
Θα ήθελα να συγχαρώ τα παιδιά του Λυκείου Μουζακίου για την μεγάλη τους επιτυχία να κατακτήσουν το πανελλήνιο πρωτάθλημα στους σχολικούς αγώνες.
Πρόκειται για μια σπουδαία διάκριση που κάνει γνωστή την περιοχή μας στο πανελλήνιο και όχι μόνο. Απέδειξαν με τον καλύτερο τρόπο πως η Ελλάδα που αγωνίζεται και κερδίζει είναι παρούσα. Απέδειξαν πως η νέα γενιά είναι φτιαγμένη για να πετύχει. Μας έκαναν περήφανους με τον καλύτερο τρόπο.
Ακόμη θέλω να συγχαρώ τον προπονητή της ομάδας, τους εκπαιδευτικούς και τους γονείς των παιδιών που και αυτοί ο καθένας από τη θέση του, συνέβαλαν σε αυτή τη μεγάλη επιτυχία. Τους εύχομαι και η συνέχεια να είναι το ίδιο πετυχημένη και να τους δούμε σε ακόμη ψηλότερο βάθρο.
Βασίλης Τσιάκος
Αντιπεριφερειάρχης Καρδίτσας