Ήττα στο τάι μπρέικ για τα κορίτσια του ΣΠΑΚ από την ΑΕΛ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Καθηλωτικός ο αγώνας του Σαββάτου των γυναικών του ΣΠΑΚ απέναντι στην Α.Ε. Λάρισας που βρήκε νικήτρια τη φιλοξενούμενη με 2-3 σετ.
Η παρουσία και των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο ήταν εξαιρετική προσφέροντας ένα πλούσιο θέαμα στην ενθουσιασμένη κερκίδα, ένας αγώνας γεμάτος με θεαματικές άμυνες και εντυπωσιακούς πόντους.
Τα σετ: (25-23, 24-26, 25-27, 25-23, 14-16).
ΣΠΑΚ (Αλεξίου Αθ., Χαβρουζάς Β.) Κωνσταντίνου, Κολοκύθα, Παπαστεφάνου, Κανάκη, Βαγενά, Παγώνη Μ (λ), Καρατζιά, Παπασακελλαρίου (λ), Τάκα, Παγώνη Α., Παπαντώνη, Τεντολούρη, Νικολάου