Ευχαριστήριο της Α.Ε. Καρδίτσας Volleyball Girls Academy Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Η Α.Ε. Καρδίτσας Volleyball Girls Academy Chatzis - Chavrouzas θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά τους κ. Μηλιώνη Ηλία (Διοικητικό στέλεχος του Γ.Σ Λαμίας βόλεϊ Α1) και κ. Νικολακη Γιάννη (Προπονητή τις πρωταθλήτριας γυναικείας ομάδας βόλεϊ του Ολυμπιακού) που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας!!!
Έτσι λοιπόν το προηγούμενο Σάββατο 16 Μαΐου στο κλειστό γυμναστήριο του 4ου Γυμνασίου Καρδίτσας μέσα σε ευχάριστο κλίμα και με ένα γήπεδο γεμάτο από γονείς και κορίτσια που αγαπάνε το βόλεϊ, έγινε μια όμορφη συζήτηση και ενημέρωση επάνω στο άθλημα από δυο πολύ σημαντικούς ανθρώπους στο χώρο του βόλεϊ και γι’ αυτό τους ευχαριστούμε που τίμησαν με την παρουσία τους την πόλη μας και το σύλλογό μας!!
Ο κ. Γιάννης Νικολακης εξέφρασε τον ενθουσιασμό του για το πλήθος των κοριτσιών της ομάδας μας και για την μεθοδευμένη δουλειά που γίνεται από τους προπονητές του συλλόγου μας κ. Χαβρουζά Βασίλη και κ. Χατζή Μάκη!!!
Δοθήκαν υποσχέσεις για μελλοντικές συνεργασίες μεταξύ των δυο ομάδων!!
Αμέσως μετά ακολουθήσε προπόνηση για μια ώρα με το τμήμα κορασίδων υπό τις οδηγίες του κ. Γιάννη Νικολακη με όλα τα κορίτσια τις ομάδας να φεύγουν από το γήπεδο ενθουσιασμένα στο τέλος της προπόνησης!!!!
Τους ευχαριστούμε από καρδιάς και τους ευχόμαστε τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο πάντα επιτυχίες και υγεία στη ζωή τους!!!
Τέλος, ένα μεγάλο ευχαριστώ στους προπονητές του μπάσκετ της Καρδίτσας κ. Βαγγέλη Τζέλλα - κ. Κώστα Ναούμ - κ. Κώστα Σερίφη για την παραχώρηση των ωρών του κλειστού γυμναστηρίου!!!