Εύκολα οι αθλήτριες βόλεϊ της Αναγέννησης υπέταξαν τον Φοίβο Γιάννουλης
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Νικηφόρα επανήλθαν στις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις οι γυναίκες της Αναγέννησης που επικράτησαν στο κλειστό γυμναστήριο του Φοίβου Γιάννουλης με 3-0 σετ και μπήκαν με το "δεξί" στη νέα χρονιά!
Οι "κιτρινόμαυρες" ήταν αποφασισμένες να επιστρέψουν στις νίκες μετά την ήττα στον Τύρναβο την προηγούμενη αγωνιστική και όπως συνέβη στο παιχνίδι του πρώτου γύρου στη Γιάννουλη έτσι και τώρα επικράτησαν με 3-0 σετ κάνοντας σαφές απο την αρχή πως δύσκολα θα τους ξέφευγε η νίκη!
Τα σετ: 25-20, 25-22, 25-14
Αναγέννηση (Μάκης Χατζής): Κούση, Γιαννάκη, Ρουμελιώτη, Καραϊ, Μέσι, Μιχαήλ (λ), Θωμοπούλου, Καντζά, Καλούτσα, Καραγιάννη.