Νίκη σε ρυθμούς προπόνησης για τον ΣΠΑΚ απέναντι στη Δωρίδα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Ο ΣΠΑΚ ξεκίνησε δυναμικά και έβαλε από την αρχή τις βάσεις, για την εύκολη νίκη απέναντι στην ομάδα της Δωρίδας που «προδόθηκε» από την υποδοχή και τα αρκετά λάθη στο παιχνίδι της.
Τα σετ: (25-15, 25-7, 25-6).
ΣΠΑΚ (Αλεξίου Φ), Φατόλας(λ), Ρεζκ, Σφακιανάκης, Χειμωνέττος(λ), Θάνος, Παπαγεωργίου Αν, Γεωργίου, Χατζατόγλου, Αντωνίου, Βαϊόπουλος, Γιαννουσάς, Ντόμπρα, Καρράς, Αναγνώστου.