Πρεμιέρα για τα αγόρια του ΣΠΑΚ το Σάββατο στη Λάρισα - Στα Τρίκαλα τα κορίτσια
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Συγκεκριμένα η ανδρική ομάδα του συλλόγου θα αγωνιστεί στις 19:00 απέναντι στην Ε.Α. Λάρισας για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Β' Εθνικής ενώ η γυναικεία ομάδα του συλλόγου θα αγωνιστεί στο κλειστό της Μπάρας για την 4η αγωνιστική και αντίπαλο τον Φιλαθλητικό Τρικάλων.
Τελευταία τροποποίηση στις16 Νοεμβρίου 2017, 10:33