Τον Δήμαρχο Καρδίτσας επισκέφτηκε η διοίκηση του ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
![Τον Δήμαρχο Καρδίτσας επισκέφτηκε η διοίκηση του ΣΠΑΚ](/media/k2/items/cache/f5af22aebf19264b6160dd7702fc82af_L.jpg?t=20190924_091945)
Με τη διοίκηση του ΣΠΑΚ συναντήθηκε ο Δήμαρχος Καρδίτσας κ. Βασίλης Τσιάκος.
Ο κ. Τσιάκος ενημερώθηκε από τη διοίκηση του Συλλόγου για τους φετινούς αγωνιστικούς στόχους της ομάδας. Όπως του εξήγησαν η ομάδα και στο ανδρικό και στο γυναικείο τμήμα ελπίζει σε μια δυναμική πορεία. Για το λόγο αυτό από την πλευρά της διοίκησης γίνονται οι κατάλληλες ενέργειες και η σχετική προετοιμασία.
Από την πλευρά του ο Δήμαρχος ευχαρίστησε τη διοίκηση για την επίσκεψη της. Επίσης δήλωσε την αμέριστη συμπαράσταση του στην ομάδα η οποία διαφημίζει την πόλη μας σε όλη την Ελλάδα και ταυτόχρονα έχει προσφέρει τόσα πολλά στον αθλητισμό. Τέλος ο Δήμαρχος είπε ότι η δημοτική αρχή θα έχει στενή συνεργασία με τον ΣΠΑΚ και θα βρεθεί στο πλευρό της διοίκησης για ότι χρειαστεί.