Στον ΣΥΡΙΖΑ - Π.Σ. προσχώρησε και η ανεξάρτητη Βουλευτής Φωτεινή Μπακαδήμα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Πολιτικά
- Εκτύπωση
![Στον ΣΥΡΙΖΑ - Π.Σ. προσχώρησε και η ανεξάρτητη Βουλευτής Φωτεινή Μπακαδήμα](/media/k2/items/cache/2c87ecdc99660c909d4472614e5bf4b4_L.jpg?t=20221221_114447)
Μία ημέρα μετά την προσχώρηση της Αγγελικής Αδαμοπούλου στο ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ ακολούθησε τον ίδιο δρόμο και η έως σήμερα ανεξάρτητη Βουλευτής Φωτεινή Μπακαδήμα που εκλέχθηκε με το ΜεΡΑ25.
Αναλυτικά η σχετικήενημέρωση:
Στην επικείμενη εκλογική αναμέτρηση μόνο η νίκη του ΣΥΡΙΖΑ - ΠΣ μπορεί να ξεκλειδώσει την πολιτική αλλαγή που τόσο ανάγκη έχει η κοινωνία, η οικονομία και η Δημοκρατία. Σε αυτόν τον αγώνα ενώνει τις δυνάμεις της και η Φωτεινή Μπακαδήμα.
Καλωσόρισες, Φωτεινή, στην Κοινοβουλευτική Ομάδα του ΣΥΡΙΖΑ - Προοδευτική Συμμαχία!
Τελευταία τροποποίηση στις21 Δεκεμβρίου 2022, 13:44