Λάρισα: "Δανείστηκε" μοτοσικλέτα για να κλέψει ποτά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Λάρισα
- Εκτύπωση
Συνελήφθη, το πρωί της Πέμπτης στη Λάρισα, ένας 34χρονος για κλοπή μοτοσικλέτας και αλκοολούχων ποτών, ενώ αναζητείται ακόμη ένας άγνωστος μέχρι στιγμής συνεργός του.
Ειδικότερα, τις πρώτες πρωινές ώρες χθες στη Λάρισα, ο συλληφθείς αφαίρεσε από κλειστό χώρο στάθμευσης πολυκατοικίας μία μοτοσικλέτα, ιδιοκτησίας 33χρονου.
Στη συνέχεια, μαζί με το συνεργό του, μετέβησαν σε κατάστημα κάβα 43χρονου, όπου, αφού διέρρηξαν την είσοδο του καταστήματος, αφαίρεσαν τριάντα έξι φιάλες αλκοολούχων ποτών. Μετά την κλοπή των ποτών, ο 34χρονος γύρισε στο χώρο απ’ όπου είχε αφαιρέσει τη μοτοσικλέτα προκειμένου να την επιστρέψει, όμως, έγινε αντιληπτός και συνελήφθη από τους αστυνομικούς.
Τελευταία τροποποίηση στις19 Απριλίου 2013, 19:32