Αναβλήθηκε το φιλικό Α.Ο.Τ. - Αναγέννηση λόγω κρουσμάτων COVID-19 στους γηπεδούχους
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
![Αναβλήθηκε το φιλικό Α.Ο.Τ. - Αναγέννηση λόγω κρουσμάτων COVID-19 στους γηπεδούχους](/media/k2/items/cache/5541581ee9e189e1c8a0d0217f3cb2e5_L.jpg)
Μια μία σύντομη ανακοίνωση η ομάδα του Α.Ο. Τρίκαλα γνωστοποίησε την αναβολή του προγραμματισμένου φιλικού αγώνα με την Αναγέννηση λόγω κρουσμάτων κορονοϊού στην ομάδα.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Αναβάλλεται το φιλικό παιχνίδι με την Αναγέννηση Καρδίτσας, που ήταν προγραμματισμένο για την Τετάρτη, λόγω των αυξημένων κρουσμάτων κορωνοοιου στον ΑΟΤ.