Σε άλλες τρεις κλοπές οικιών εμπλέκεται η 4μελής σπείρα που δρούσε στο ν. Τρικάλων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τρίκαλα
- Εκτύπωση
![Σε άλλες τρεις κλοπές οικιών εμπλέκεται η 4μελής σπείρα που δρούσε στο ν. Τρικάλων](/media/k2/items/cache/d5dbf93e1fde40d8e5475a835663cf3b_L.jpg)
Τη συμμετοχή σε άλλες τρεις κλοπές φθάνοντας συνολικά τις 11 σε οικίες της Π.Ε. Τρικάλων εξιχνίασε η αστυνομία.
Οι τρεις κλοπές σε οικίες έγιναν το διάστημα 1/2 Αυγούστου και 16 Οκτωβρίου 2019 αφαιρώντας διάφορα κοσμήματα και δύο δοχεία με λάδι. Πρόκειται για τέσσερις άνδρες ηλικίας 46, 19, 22 και 29 ετών που έχουν ταυτοποιηθεί και έχει σχηματιστεί η σχετική δικογραφία ενώ συνεχίζονται οι έρευνες για πιθανή εμπλοκή τους και σε άλλες περιπτώσεις.