"Πενήντα αποχρώσεις του γκρι" από Πέμπτη 12/2 στο κινηματοθέατρο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Σινεμά
- Εκτύπωση
Την ταινία "Πενήντα αποχρώσεις του γκρι" παρουσιάζει από την Πέμπτη 12 Φεβρουαρίου και για την ερχόμενη κινηματογραφική εβδομάδα το Κινηματοθέατρο Καρδίτσας.
Στις 12 Φεβρουαρίου έρχεται η πλέον καυτή ταινία του 2015, με πρωταγωνίστρια τη Ντακότα Τζόνσον στο ρόλο της Αναστάζια Στιλ και τον Τζέιμι Ντόρναν στο ρόλο του Κρίστιαν Γκρέι.
Μία πολύ έντονη ερωτική ιστορία αγάπης που πυροδοτεί τις αισθήσεις και που βασίζεται στο best seller ομώνυμο βιβλίο που δημιούργησε νέα ρεκόρ πωλήσεων παντού.
Αισθησιασμός, ένταση, συναισθήματα στα άκρα, όλα δείχνουν πως η ταινία αυτή θα είναι μία από τις ταινίες που θα χαρακτηρίσουν σε πολλά επίπεδα τη φετινή κινηματογραφική σεζόν.
Ώρες προβολής: 20:00 & 22:40
Σάββατο και Κυριακή και στις 17:30
Γενική είσοδος: 7€
Παιδιά έως 12ετών – Φοιτητές - Α.Μ.Ε.Α. – Άνεργοι-Πολύτεκνοι- Τρίτεκνοι: 5€
Δείτε μια σύντομη προβολή της ταινίας: