Σε Καρδιτσιώτη το ένα 5άρι του Τζόκερ στην κλήρωση της Πέμπτης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Ούτε και το βράδυ της Πέμπτης 26 Νοεμβρίου ήταν ...γραφτό να έχουμε νικητή στην πρώτη κατηγορία του Τζόκερ με το ποσό των 7.400.000 ευρώ τουλάχιστον να μεταφέρεται για την κλήρωση της Κυριακής 29 Νοεμβρίου.
Στην δεύτερη κατηγορία (5άρια) βρέθηκαν 5 τυχερά δελτία κάθε ένα από τα οποία κερδίζει το ποσό των 78.824,81 ευρώ. Ένα από αυτά παίχθηκε στο πρακτορείο της Σταυρουλάκη Ευθυμίας στην Καρδίτσα (Τζέλα Β. και Βασιαρδάνη 44) δείχνοντας για άλλη μια φορά προτίμηση στην περιοχή μας μέσα σε λίγες ημέρες...
Για να δείτε τους τυχερούς αριθμούς και την διαλογή κερδών ανά κατηγορία δείτε την εικόνα που ακολουθεί.
Τελευταία τροποποίηση στις27 Νοεμβρίου 2015, 12:40