Γενικό Λύκειο Παλαμά Καρδίτσας: Ευχαριστήρια Επιστολή για την παροχή βοήθειας προς κάλυψη των αναγκών από την κακοκαιρία Daniel Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Γενικό Λύκειο Παλαμά Καρδίτσας: Ευχαριστήρια Επιστολή για την παροχή βοήθειας προς κάλυψη των αναγκών από την κακοκαιρία Daniel](/media/k2/items/cache/b04c729e96ccb0788bcded4c82c0a25d_L.jpg)
Ο διευθυντής, ο Σύλλογος διδασκόντων και οι μαθητές/τριες του Γενικού Λυκείου Παλαμά Καρδίτσας εκφράζουν τις θερμές τους ευχαριστίες προς όλα τα σχολεία και φορείς για την αμέριστη βοήθεια που μας προσέφεραν.
Σ΄ αυτή τη δύσκολη συγκυρία με την ανυπολόγιστη καταστροφή που υπέστη η περιοχή μας από την κακοκαιρία Daniel, η ανιδιοτελής στήριξή σας οικονομική και υλική, ήταν ανεκτίμητη. Η ευγενική δωρεά σας αποτελεί παράδειγμα κοινωνικής αλληλεγγύης.
Η παρούσα επιστολή είναι η ελάχιστη ένδειξη εκτίμησης στην αξιέπαινη πράξη σας. Με την δική σας καθοριστική συνδρομή καλύφθηκαν οι πρώτες ανάγκες των μαθητών μας σε γραφική ύλη, τσάντες κλπ. κι έτσι διευκολύνθηκε σημαντικά το έργο της εκπαιδευτικής μας διαδικασίας.
Σας ευχαριστούμε πολύ, κάθε σχολείο και κάθε φορέα χωριστά για την πολύτιμη βοήθειά σας και την άμεση ανταπόκρισή σας.
Ευχαριστούμε θερμά το 3ο ΓΕΛ Ν. Ηρακλείου Αττικής, το ΓΕΛ Θουρίας Καλαμάτας και την ομάδα δράσης για την Καισαριανή για την συνδρομή τους, σε γραφική ύλη, τσάντες, τετράδια. Το Λύκειο Προσουτσάνης Δράμας και το Λύκειο Κολιμπαρίου Χανίων για την οικονομική συνεισφορά τους. Τα εκπαιδευτήρια Αυγουλέα- Λιναρδάτου για τον προτζέκτορα που μας δώρισαν. Τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό, Τμήμα Καρδίτσας, για τα είδη ατομικής υγιεινής. Την Ιερά Μητρόπολη Θεσσαλιώτιδος και Φαναριοφερσάλων για την παροχή κουπονιού 50 ευρώ σε κάθε μαθητή μας για αγορά ειδών από βιβλιοπωλείο της περιοχής.
Γενικό Λύκειο Παλαμά Καρδίτσας