Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Οι διακριθέντες μαθητές στο μαθηματικό διαγωνισμό "Πυθαγόρας" στο ν. Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ανακοινώσεις
- Εκτύπωση
![Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία: Οι διακριθέντες μαθητές στο μαθηματικό διαγωνισμό "Πυθαγόρας" στο ν. Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/aa764456a1aa5e3a80f437b4af892bcb_L.jpg)
Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Καρδίτσας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας ανακοινώνει τους μαθητές που δήλωσαν συμμετοχή στο εξεταστικό μας κέντρο και διακρίθηκαν στον 4ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθηματικών Ικανοτήτων «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ», ο οποίος πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 12 Μαρτίου 2022.
Συγκεκριμένα διακρίθηκαν οι μαθητές: