Ευχαριστήριο μήνυμα του ΓΕΛ Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Ευχαριστήριο μήνυμα του ΓΕΛ Σοφάδων](/media/k2/items/cache/81ef0ccdc36bccd99ecf94de26256cd5_L.jpg)
Η Δ/ντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων, οι μαθήτριες και οι μαθητές του ΓΕΛ Σοφάδων ευχαριστούμε θερμά την κ. Λία Ρογγανάκη, Αντιπεριφερειάρχη Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας και Πρόεδρο της Επιτροπής Ισότητας των Φύλων, για την έμπρακτη αλληλεγγύη στις δύσκολες και απρόσμενες συνθήκες που βίωσε η τοπική μας κοινωνία, καθώς και μέλη της μαθητικής μας κοινότητας.
Στο σχολείο μας στάλθηκαν νερά, είδη υγιεινής για μαθήτριες και καθηγήτριες και αντισηπτικά.
ΓΕΛ ΣΟΦΑΔΩΝ